روز چهاردهم نوامبر یکی (بماند) برام از آمـریـکـا یک بسته پستی فرستاده که ارزش اون بالای شصت هفتاد میلیون تومان هست. شاید هم بیشتر چون اطلاع دقیقی از محتویات اون ندارم. فقط نوشته اینها رو فرستادم:

1- آیفون 11 پرو

2- مک بوک پرو 15 اینچی

3- ساعت مچی مارکدار

4- گردنبند طلا

5- لباس زیر

6- مقداری دلار

رفتم پست گفتن که فرستادن پول و طلا از راه پست به ایران غیرقانونی هست و چند حالت پیش میاد: احتمالاً ماموران پست اون رو بذارن تو جیب خودشون و بقیه بسته رو به شما بدن، شاید پول و طلا رو پس بفرستن و بقیه رو به شما بدن و شاید به کل بسته رو پس بفرستن به مبدا.

حالا طرف با یه پست خصوصی بسته رو فرستاده چون ایران و آمـریـکـا بده بستان مستقیم ندارن و بسته اول میره آلمان بعد میاد ایران. ولی طرف گفت اینجا به من گفتن که 18 نوامبر بسته در ایران هست.

حالا تو این چند روز اینترنت قطع هست و من به هیچ وجه نمیتونم بسته رو پیگیری کنم. باید ببینی نماینده اون پست در ایران کی و کجاست و با اونها تماس بگیری که با این قطعی نت هیچ جوره نمیشه کاری کرد.

حتی پرسیدم چقدر پول تو بسته گذاشتی تا اگر اون رو یدن یا ازش برداشتن، پیگیری کنم ولی یک ساعت بعد اینترنت قطع شد و دیگه هیچ.

پست هم گفت این بسته به اداره پست فرستاده نمیشه و به نمایندگی اون در ایران فرستاده میشه و مستقیم میاد دم خونه شما.

اینم از شانس من. (دیگه هزینه ی پستی و گمرکی بماند).

indecision

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها